ŠOLSKI ZVONEC

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
MALICA (1. r, 2. r in 3. r)
2. ura: 09.10 – 09.55

MALICA
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Kontakt

OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1

3210 Slovenske Konjice

t: 03 757 27 30

f: 03 757 27 35

e: info@osobdravinji.si

 

          | VEČ PODATKOV |

PROJEKTI

projekti

Novice

POROČILO ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE 2018

Šolskega tekmovanja, ki je potekalo 15. 3. 2018, se je udeležilo 240 tekmovalcev od 1. do 9. razreda. Pokazali so veliko znanja in kreativnega razmišljanja. Najuspešnejši so osvojili bronasta priznanja in teh je kar 91.

 

Dobitniki priznanj po razredih so:

1. razred: Bine Juhart Korošec, Izak Krančan, Ažbe Žavcer, Gi Matavž, Aneja Mucak, Nika Mužič Gorjup, Vita Ajdnik, Maja Kovše, Miha Lajnšček Kralj, Žana Lesjak, Tia Lesjak, Leni Modic, Luka Pavrič, Val Pučnik, Vivian Rupnik, Miha Senica in Tjan Škoporc.

2. razred: Neja Golež, Nejc Pučnik, Dominik Gažovič, Tim Goleš, Aljaž Grifič, Urh Juhart, Hana Kočnik, Mila Krošl, Hana Žugelj, Vid Bobik, Aljoša Dietinger, Brina Dragan, Eva Fijavž, Maks Kaštivnik, Maja Kotnik, Jošt Mernik Zupančič, Sara Obrul, Jošt Polegek, Julija Stramšak in Maj Stramšak.

3. razred: Jure Sabo, Heidi Konušek, Matic Polegek, Maša Pušnik, Neva Šelih, Špela Žugelj, Doroteja Kotnik, Anabel Adamlje, Sara Bračun, Timon Brglez, Nik Mernik in Urban Zidanšek.

4. razred: Tinkara Erker, Andraž Verdnik, Hana Golčer, Iza Kovačič, Tine Celcer, Eva Gorjup, Žiga Natek, Filip Štruc, Gašper Jelenko, Živa Pšeničnik, Ožbej Orličnik, Eva Kovše in Anže Lampreht.

5. razred: Julija Dovečar Bremšak, Tajda Erker, Maks Grubelnik, Alen Guštin, Tina Kuder, Anže Godec in Jošt Klančnik.

6. razred: Dominik Plohl, Žan Klančnik, Jona Hlastec, Eva Kovše, Sara Senica in Nela Jelenko.

7. razred: Ulrik Lebeničnik Trstenjak, Ambrož Levart, Lena Pekošak, Marko Gumzej, Žiga Žnidaršič Pušnik in Benita Gorjup.

8. razred: Miha Arzenšek, Luka Kuder, Matej Žagar, Vid Sešel, Zara Hlastec in Tjan Leskovar.

9. razred: Ula Vipotnik, Tori Šporar, Anej Šklebek, in Urh Golčer.

 

Vse možne točke so osvojili trije tekmovalci: Jure Sabo iz 3. c, Tinkara Erker in Andraž Verdnik iz 4. b razreda.

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 21. 4. 2018 na OŠ Frana Kranjca Celje, se bo udeležilo kar 10 tekmovalcev: Julija Dovečar Bremšak, Dominik Plohl, Žan Klančnik, Ulrik Lebeničnik Trstenjak, Ambrož Levart, Miha Arzenšek, Luka Kuder, Ula Vipotnik, Tori Šporar in Anej Šklebek.

 

Vsm dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo čim več uspeha.

 

Mentorice: Anita Dolenc, Urška Groleger, Urška Jurak, Marija Kuzman Vilič, Antonija Levart, Marija Lešnik, Angela Mlakar, Jana Novak Vehovar, Milena Pajek, Romana Pokorn, Sonja Rak Založnik, Irena Ratej, Bernarda Rebernak, Urška Sovič, Milena Strmšek, Brigita Štefane, Anica Vehovar, Mateja Zrnec in Valerija Žnidar.

mat

POVEZAVE

     | POŠTE UČITELJEV |

 

spletko

 

360panorama2

 

lopolis

 

e tiskovine

 

e-ucilnica

safe

tosemjaz

tom-telefon

jedilnik

svetzavoda

svetstarsev

 

 

 

varnasola2018 bron

 

 

solska tv