ŠOLSKI ZVONEC

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
MALICA (1. r, 2. r in 3. r)
2. ura: 09.10 – 09.55

MALICA
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Kontakt

OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1

3210 Slovenske Konjice

t: 03 757 27 30

f: 03 757 27 35

e: info@osobdravinji.si

 

          | VEČ PODATKOV |

PROJEKTI

projekti

Novice

Poročilo tekmovanj iz matematike v šolskem letu 2018/2019

Šolskega tekmovanja, ki je potekalo 21. 3. 2019, se je udeležilo 218 tekmovalcev od 1. do 9. razreda. Bronasta priznanja je osvojilo 85 tekmovalcev. Dobitniki priznanj po razredih so:

  1. 1.razred: Marcel Teo Eberl, Val Brečko, Lan Jurgelj, Ema Kalšek, Enej Očko, Gašper Potnik, Aleks Rihtar, Nik Vezjak, Urban Tomažin, Val Ajdnik, Lara Kamenik, Stela Pačnik, Jure Celcer, Mia Detiček, Benjamin Dobrnjić, Pika Juhart, Asi Konušek, Ema Kovše, Sara Macuh, Vito Modernič, Anja Pevnik, Ema Rožič, Zala Tajnikar in Tadej Verdnik.
  2. 2.razred: Miha Lajnšček Kralj, Klemen Marguč, Matic Brglez, Izak Krančan, Leni Modic, Bine Juhart Korošec, Gi Matavž, Nika Mužič Gorjup, Janez Podgoršek Satler, Anabela Bratkovič, Naj Gorinšek, Tinkara Hajd, Lucian Lovrenčič, Zarja Mlakar in Anej Potočnik.
  3. 3.razred: Maj Mužič Gorjup, Tim Goleš, Aljaž Grifič, Urh Juhart, Jošt Polegek, Dominik Gažovič, Nejc Pučnik in Hana Žugelj.
  4. 4.razred: Sara Bračun, Tim Vezjak, Neža Kalšek, Julija Lamovec, Špela Žugelj, Jure Sabo, Doroteja Kotnik, Maša Pušnik in Heidi Konušek.
  5. 5.razred: Andraž Verdnik, Tine Celcer, Tinkara Erker, Žiga Kancler, Iza Kovačič, Ana Podgoršek Satler, Ana Šelih in Inja Sodin.
  6. 6.razred: Tajda Erker, David Skrbinšek Majer, Jošt Klančnik, Julija Dovečar Bremšak, Tina Kuder, Urh Hlačar in Iza Vipotnik.
  7. 7.razred: Dominik Plohl, Žan Klančnik, Tim Perkič, Ana Guček, Tia Godec in Blažka Mlakar.
  8. 8.razred: Ulrik Lebeničnik Trstenjak, David Špes, Žiga Žnidaršič Pušnik, Ambrož Levart in Erazem Ercek.
  9. 9.razred: Miha Arzenšek, Luka Kuder in Marko Špes.

Vse možne točke so osvojili trije tekmovalci: Andraž Verdnik iz 5. b, Dominik Plohl iz 7. a in Miha Arzenšek iz 9. a razreda.

Državnega tekmovanja na OŠ Franja Roša Celje se je udeležilo 12 tekmovalcev:

Andraž Verdnik, Tine Celcer, Tinkara Erker, Žiga Kancler, Tajda Erker, David Skrbinšek Majer, Jošt Klančnik, Dominik Plohl, Ulrik Lebeničnik Trstenjak, Miha Arzenšek, Luka Kuder in Marko Špes.

Pokazali so veliko znanja in zelo uspešno zastopali našo šolo.

Deset tekmovalcev je usvojilo srebrno Vegovo priznanje. To so: Andraž Verdnik in Tine Celcer iz 5. razreda, David Skrbinšek Majer, Tajda Erker in Jošt Klančnik iz 6. razreda, Dominik Plohl iz 7. razreda, Ulrik Lebeničnik Trstenjak iz 8. razreda, Luka Kuder, Marko Špes in Miha Arzenšek iz 9. razreda.

Za dosežene rezultate jim iskreno čestitamo.

Mentorice: Anita Dolenc, Urška Groleger, Tamara Jegrišnik, Urška Jurak, Marija Kuzman Vilič, Antonija Levart, Marija Lešnik, Angela Mlakar, Jana Novak Vehovar, Milena Pajek, Romana Pokorn, Sonja Rak Založnik, Bernarda Rebernak, Urška Sovič, Milena Strmšek, Brigita Štefane, Anica Vehovar, Jasmina Vodovnik, Mateja Zrnec in Valerija Žnidar.

mat.maj2019

POVEZAVE

     | POŠTE UČITELJEV |

televizija

 

radio

 

spletko

 

360panorama2

 

lopolis

 

e tiskovine

 

e-ucilnica

safe

tosemjaz

tom-telefon

jedilnik

svetzavoda

svetstarsev

 

 

 

varnasola2018 bron