ŠOLSKI ZVONEC

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
MALICA (1. r, 2. r in 3. r)
2. ura: 09.10 – 09.55

MALICA
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Kontakt

OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1

3210 Slovenske Konjice

t: 03 757 27 30

f: 03 757 27 35

e: info@osobdravinji.si

 

          | VEČ PODATKOV |

Podaljšano bivanje

PODALJŠANO BIVANJE je strokovno vodena oblika vzgojno-izobraževalnega dela, ki ga šola organizira po pouku za učence od 1. do 5. razreda, do 16.15.

V času podaljšanega bivanja učenci posvečajo svoj čas:

-        samostojnemu učenju,

-        domačim nalogam,

-        sprostitveni dejavnosti,

-        ustvarjalnemu preživljanju časa,

-        kosilu,

-        sodelovanju pri kulturnih, športnih, umetniških dejavnosti.

Delo o oddelkih podaljšanega bivanja ni organizirano le na način, da je zgolj podaljševanje obveznega programa.

Namenjeno je odkrivanju interesov in talentov učencev, priznavanju originalnosti posameznikov, podpiranju hobijev in odpravljanju ovir za učenje preko stvari, ki jih učenci radi počnejo.

V oddelke PB so vključene dejavnosti s področja športa (gibalne dejavnosti za celostni razvoj otrok), ki se izvajajo na zunanjih igriščih in v telovadnici, kakor tudi dejavnosti, ki spodbujajo ročne spretnosti učencev.

 

Učenci od prvega do petega razreda se lahko po pouku vključijo v oddelke podaljšanega bivanja od 11.55 do 16.15.

Zaradi varnosti otrok in odgovornosti šole lahko učiteljica oddelka podaljšanega bivanja predčasno spusti otroka iz šole le s pisnim obvestilom staršev učitelju podaljšanega bivanja.

RAZRED ČAS UČITELJI
1. razred 11.55–16.15 Valerija Žnidar, Špela Sivka, Romana Pokorn, Valentina Volavšek, Miša Lešnik, Suzana Kovše, Katja Holobar, Urška Groleger.
2. razred 11.55–16.15

Jasmina Vodovnik, Žan Vrtovec, Mihael Stampfer, Katja Holobar, Valentina Volavšek, Angelca Mlakar,

Valerija Žnidar.

3. razred 11.55–16.15 Suzana Kovše,  Anja Ramot, Sonja Rak Založnik, Jerneja Menzinger, Valerija Žnidar, Bernarda Rebernak, Marija Kuzman Vilič, Urša Sovič, Valentina Volavšek, Jasmina Vodovnik.

4. razred,

5. razred

11.55–16.15 Irena Ratej, Urška Jurak, Bernarda Rebernak, Anja Ramot, Valentina Volavšek, Jerneja Menzinger, Valerija Žnidar.
Tepanje 11.55–16.15 Tanja Brdnik Templak, Bernarda Lapuh, Jerneja Menzinger, Milena Pajek, Mateja Zrnec.

POVEZAVE

     | POŠTE UČITELJEV |

 

lopolis

 

e tiskovine

 

e-ucilnica

safe

tosemjaz

tom-telefon

jedilnik

svetzavoda

svetstarsev