december 2021
P T S Č P S N

PROJEKTI ŠOLE

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. Skupna višina sredstev, namenjenih za izvedbo projekta, znaša 3.299.864,57 EUR.

Arhivi

Arhiv za december, 2021

• Voščilo

Ko se praznični čas v naših srcih zaiskri,v življenje se tiha toplina naseli.Sreča se v otroških očeh zasmeje,mrzle roke in lica ogreje. V hišah prižiga se luč za lučjo,na cestah pa glasno zvončki pojo.K nam je prišel praznični čas,ko veselje krasi otroški obraz. Nasmeh je najlepši božični okras,preprosto lahko naprej ga predaš.Objem pa najlepše novoletno darilo,upam, da čim več se jih bo letos zgodilo. Ljubezen je tista, ki srca ogreje,srečo prikliče, veselo se smeje.Želimo vam zdravja, zadovoljstva obilo,da skritih želja bi se čim več zgodilo. Vse dobro v letu 2022!Učenci in zaposleni OŠ Ob Dravinji.

• Bralne razglednice

Tudi letošnji december smo učencem naše šole popestrili praznično pričakovanje z bralnimi razglednicami. Vsak razred je za izbran razred izdelal bralno razglednico z lepimi željami in mislimi. Učenci so uživali ob ustvarjanju, ob prejemu bralne razglednice pa so bili navdušeni. Da so bralne razglednice našle pravega naslovnika pa sta poskrbela naša poštarja – Izidor in Ajda.

• ORKESTER OŠ OB DRAVINJI

Mentorica: Janja Stampfer

• SPLETKO 2021

• Holly Jolly Christmas

• UTRINKI TRADICIONALNEGA SLOVENSKEGA ZAJTRKA

• OKRASITEV SMREČICE NA MESTNEM TRGU

• Predstavitve poklicev “Kua bi u lajfi?”

• BRALNI ZMAJČEK DRAVINJČEK ODHAJA NA BRALNO POTOVANJE

• Zimske radosti