Šola je s septembrom ponovno odprla svoja vrata. Razveselili smo se že znanih obrazov, novih prijateljev, tudi zrasli smo nekaj centimetrov in postali zrelejši. Med nas pa smo sprejeli tudi nove, mlade nadobudneže, ki so kaj hitro spoznali in vzljubili naše urice po končanem pouku. Jesen je letos čudovita, saj kar kliče po naravi in svežem zraku. Tudi sonce se nam  smeje in nas razveseljuje, tako da razposajani in polni energije skoraj vsak šolski dan z veseljem rajamo na našem šolskem igrišču in v parku, kjer imamo odličen poligon za gibalne aktivnosti ter igro na prostem. Jesen nam je poleg nadvse prijetnega vremena ponudila veliko ustvarjalnega materiala, ki smo ga našli kar v šolskem parku ter ga izkoristili za jesensko dekoracijo in kreativne izdelke. Prekrasen ponedeljkov dan smo izkoristili za kostanjev piknik, pekli smo kostanje in se sladkali s čajem.  Čas v bivanju seveda izkoristimo tudi za domačo nalogo. Letos nadaljujemo s fit OPB-jem in vsi že komaj čakamo na tedensko uro športne zabave. V kolikor nam je vreme malo manj naklonjeno, se z veseljem odpravimo v telovadnico, kjer sprostimo svojo odvečno energijo, sodelujemo med seboj in si pomagamo pri različnih gibalnih nalogah. Čas se najde tudi za risanje in prebiranje pravljic, za kocke in sestavljanke ter različne družabne igre, kjer lahko razvijamo svojo domišljijo, se družimo s sošolci ter prijatelji.