Na tiskovni konferenci vlade Republike Slovenije so bili predstavljeni nadaljnji ukrepi na področju obvladovanja okužb s koronavirusom.

Stališče vlade Republike Slovenije in poziv ministrov za zdravje in izobraževanje  je sledeč:

• s ponedeljkom, 16. marca, se vse šole zaprejo; zaenkrat je odredba vlade ta, da ostajajo šole zaprte do 29. marca;
  • na starše so naslovili tudi  priporočilo, da v primeru, da imajo za jutri, petek, 13. marca,  zagotovljeno varstvo, učenci in učenke že jutri ostanejo doma.

Spoštovani starši!

V primeru, da imate za jutri zagotovljeno varstvo za vaše otroke, je torej priporočljivo, da učenci in učenke ostanejo doma.

O naših nadaljnjih ukrepih, ki bodo v skladu z navodili MIZŠ,  vas bomo sproti obveščali na spletni strani šole.