»NE MOREMO POMAGATI CELEMU PLANETU,

LAHKO PA POMAGAMO SEBI IN LJUDEM, KI SO BLIZU NAS NA TEM SVETU!«, ponedeljek, 30. 3. 2020

Drage moji učenci in učenke!

Pričenja se tretji teden našega skupnega šolskega dela na daljavo. Verjamem, da ste se dela v spletnih učilnicah navadili in da ste pri delu vse bolj spretni. Prav tako upam, da si šolske obveznosti organizirate tako, da vam ostane čas za tisto, kar je v teh časih nujno potrebno: GIBANJE, DRUŽENJE IN ZABAVNE AKTIVNOSTI V KROGU DRUŽINE, POMOČ PRI DOMAČIH OPRAVILIH, POMENKI S PRIJATELJI PO DRUŽABNIH OMREŽJIH, BRANJE, … .

V tem tednu, ki je pred Vami, želimo, da ste v rednem stiku z vašimi razredniki in vašimi učitelji. Sporočajte nam vaše povratne informacije, saj so le-te zelo koristne za naše nadaljnje delo.

PREDVSEM PA PAZITE NASE, OSTANITE DOMA – OSTANITE VARNI!

(urok prejšnjega tedna še vedno deluje in še vedno velja)

Vaša ravnateljica Nevenka