ŠOLSKI ZVONEC

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
MALICA (1. r, 2. r in 3. r)
2. ura: 09.10 – 09.55

MALICA
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Kontakt

OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1

3210 Slovenske Konjice

t: 03 757 27 30

f: 03 757 27 35

e: info@osobdravinji.si

 

          | VEČ PODATKOV |

Novice

ŠPORTNI DAN – KROS 2017

Za nami je že drugi športni dan v tem šolskem letu, ki je prav tako minil v prijetnem sončnem vremenu.  V sredo, 4. oktobra 2017,  smo za učenke in učence od 4. do  9. razreda izvedli kros, in sicer na razdaljah od 500 metrov do 1500 metrov.

Najboljši po kategorijah so bili:

                                                  4. razred

Deklice                                                                     Dečki

1. mesto:            Špela Bobik                            Ciril Tome

2. mesto:            Hana Golčer                            Žiga Kancler

3. mesto:            Eva Gorjup                              Jan Švab

                                                  5. razred

1. mesto:            Lorina Žnidaršič Pušnik          Blaž Matavž

2. mesto:            Korina Polutnik                      Nikolaj Tepej

3. mesto:            Klara Matavž                         Maks Grubelnik

 

                                                   6. razred

1. mesto:            Jona Hlastec                         Benjamin Brglez

2. mesto:            Manca Levart                        Kimi Vidmar

3. mesto:            Tia Godec                             Janej Kotar Tominšek

                                                  7. razred

1. mesto:            Ajša Sivka                            Nik Feužer

2. mesto:            Alja Sodin                            Elvis Saramati

3. mesto:            Jona Mernik                         Žiga Žnidaršič Pušnik

                                                  8. razred

1. mesto:            Vita Tome                            Jure Petrič

2. mesto:            Zara Hlastec                        Tilen Jelenko

3. mesto:            Lana Sirc Fijavž                    Klemen Gorjup

             9. razred

1. mesto              Evelin Sadek                       Anej Jeršin

2. mesto              Lana Korošec                      Alen Petan Obrul            

3. mesto              Živa Štabej                         Matic Primožič  

IMG 8752

IMG 8840

IMG 8842

Več fotografij je v galeriji.

POVEZAVE

     | POŠTE UČITELJEV |

 

lopolis

 

e tiskovine

 

e-ucilnica

safe

tosemjaz

tom-telefon

jedilnik

svetzavoda

svetstarsev