ŠOLSKI ZVONEC

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
MALICA (1. r, 2. r in 3. r)
2. ura: 09.10 – 09.55

MALICA
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Kontakt

OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI

Ulica Dušana Jereba 1

3210 Slovenske Konjice

t: 03 757 27 30

f: 03 757 27 35

e: info@osobdravinji.si

 

          | VEČ PODATKOV |

PROJEKTI

projekti

Novice

DOBITNIKI BRONASTEGA CANKARJEVEGA PRIZNANJA

POROČILO O ŠOLSKEM TEKMOVANJU ZA CANKARJEVO PRIZNANJE ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018

Letošnje tekmovanje za Cankarjevo priznanje je potekalo pod skupnim naslovom Čud(ež)ne besede. Učenci so brali leposlovna besedila slovenskih in tujih avtorjev, razmišljali o sporočilih in jih nadgrajevali tudi s svojimi spoznanji in tako s knjigami različnih avtorjev povezovali svet domišljije z resničnostjo. Svoje književno znanje in lastno ustvarjalnost so pokazali v razlagalnem spisu.

Učenci so se na tekmovanje dobro pripravili, najboljših 29 bralcev pa je usvojilo tudi bronasto Cankarjevo priznanje.

UČENCI, DOBITNIKI BRONASTEGA CANKARJEVEGA PRIZNANJA:

4. razred:

1. Andraž Verdnik, 4.b, B. Rebernak

2. Iza Kovačič, 4.a, U. Jurak

3. Živa Pšeničnik, 4.b, B. Rebernak

4. Eva Gorjup, 4.a, U. Jurak

5. Filip Štruc, 4.a, U. Jurak

6. Hana Golčer, 4.b, B. Rebernak

Mentorici: Urška Jurak, Bernarda Rebernak

 

5. razred:

1. Tajda Erker, 5.b, S. Rak Založnik

2. Jon Artnik, 5., M. Zrnec

3. Iza Vipotnik, 5.b, S. Rak Založnik

4. Julija Dovečar Bremšak, 5.a, I. Ratej

5. Tina Kuder, 5.a, I. Ratej

6. Vid Iršič, 5.a, I. Ratej

7. Ajda Mlakar, 5.b, S. Rak Založnik

8. Nika Pučnik, 5., M. Zrnec

Mentorice:Sonja Rak Založnik, Irena Ratej, Mateja Zrnec


6. razred:

1. Tia Godec, 6.b, V. Volavšek

2. Jona Hlastec, 6.a, V. Volavšek

3. Manca Levart, 6.a, V. Volavšek

4. Matic Pavlič, 6.c, V. Volavšek

5. Dominik Plohl, 6.a, V. Volavšek

Mentorica:Valentina Volavšek

 

7. razred:

1. Lena Pekošak, 7.b, E. Višič

2. Ulrik Lebeničnik Trstenjak, 7.a, E. Višič

3. Žiga Žnidaršič Pušnik, 7.b, E. Višič

4. Benita Gorjup, 7.a, E. Višič

Mentorica:Emilija Višič

 

8. razred:

1. Zara Hlastec, 8.b, J. Kovač

2. Zarja Kupljen, 8.a, J. Kovač

3. Lana Francis Sirc Fijavž, 8.a, J. Kovač

Mentorica:Jovita Kovač

 

9. razred:

1. Evelin Sadek, 9.a, J. Kovač

2. Ula Vipotnik, 9.a, J. Kovač

3. Jasmina Marguč, 9.b, J. Kovač

Mentorica:Jovita Kovač

 

Vsem dobitnikom bronastih Cankarjevih priznanj čestitamo za doseženi uspeh in jim tudi v nadaljevanju želimo veliko bralnih užitkov in novih spoznanj ob branju, tekmovalkam na regijskem tekmovanju pa čim več razmišljanj in ustvarjalnosti ob leposlovnih delih ter tudi uspešno zastopanje naše šole na območnem tekmovanju.

Čestitke veljajo tudi vsem mentorjem, ki so pripravljali učence na tekmovanje in jih spodbujali pri branju.

Vodja šolskega tekmovanja: Valentina Volavšek

POVEZAVE

     | POŠTE UČITELJEV |

 

spletko

 

360panorama2

 

lopolis

 

e tiskovine

 

e-ucilnica

safe

tosemjaz

tom-telefon

jedilnik

svetzavoda

svetstarsev

 

 

 

varnasola2018 bron

 

 

solska tv