Pozdravljeni, učenci in učenke!

Pred nami je zadnji mesec v tem koledarskem letu. K nam prihajajo praznični dnevi, ki jih bomo preživeli z najbližjimi. Tudi sami lahko pripomoremo, da bodo praznični dnevi še lepši. Kot pravi irski pregovor: “Prijaznost nič ne stane.” Zagotovo pa polepša dan nam in ljudem okoli nas.

Učenci in učitelji smo v sklopu Eko šole, Zdrave šole in krožka Rdečega križa pripravili kar nekaj različnih adventnih koledarjev, dva pa vam tudi predstavljamo. Prvi je namenjen prijaznosti in dobrim delom, drugi pa gibanju. Prepričani smo, da vam bosta všeč oba.

Zato vsak dan odprite okence glede na datum in preverite dnevno nalogo. Na elektronski naslov suzana.kovse@obdravinji.si lahko pošljete tudi kakšno fotografijo vaših dejavnosti.

1. koledar: Prijazen veseli december 2020

2. koledar: Razgiban december 2020

Želimo vam prijazen, vesel in gibanja poln december 2020!