V podaljšanem bivanju v veliki meri izkoristimo vsak lep dan za igro na prostem. Ob začetku šolskega leta smo dobili veliko novih športnih pripomočkov, s katerimi je igra na prostem postala še bolj zanimiva.

V petek, 5. 11. 2021, smo v oddelkih podaljšanega bivanja organizirali »prirejen« kostanjev piknik. Učenci so med jesenskimi počitnicami nabrali kostanj, v kuhinji pa smo prijazno prosili, da nam ga skuhajo, nato pa si je vsak razred zase pripravil piknik po svoje.

V soboto, 13. 11. 2021, je bil mednarodni dan prijaznosti. Prvi razredi so v podaljšanem bivanju v ta namen barvali kamenčke s pozitivnimi sličicami, besedami ali kratkimi stavki. Z njimi so razveselili nekaj učiteljev ter jih podarili svojim bližnjim.

Ob deževnih dnevih se še vedno radi posvetimo ustvarjanju in dekoraciji šolskih prostorov.