Spoštovani starši/skrbniki.

Od srede, 17. 11. 2021, bo potekalo obvezno samotestiranje vseh učencev s hitrimi testi trikrat tedensko v prostorih šole (učenci se bodo testirali sami ob prisotnosti nadzornega učitelja).

Starši prevzamete teste za samotestiranje učencev v lekarnah, učenci jih prinesejo s seboj v šolo.

Če vaš otrok izpolnjuje pogoj prebolevnosti ali cepljenja, o tem obvestite razrednika, saj se mu v tem primeru ni potrebno samotestirati.

Testiranje bo potekalo tako, da se bodo učenci prvič (v sredo, 17. 11. 2021) samotestirali po protokolu samotestiranja.

V primeru pozitivnega testa vašega otroka vas bomo obvestili ter ravnali po protokolu NIJZ.

Prosimo vas, da se v naslednjih dneh z otrokom pogovorite o tem, kako samotestiranje poteka, pri čemer vam je lahko v pomoč video na naslednji povezavi:  https://www.youtube.com/watch?v=Ljc9hG7xsFU.

Priporočamo, da otrok samotestiranje ob vaši prisotnosti poskusi tudi sam izvesti.

Razmere v Sloveniji so zelo težke, zato si vsi želimo, da pouk poteka v šoli, v varnem in spodbudnem okolju. To nam bo uspelo le z vašo podporo.

Vse dobro vam želim. Ostanite zdravi.

PRILOGA:

Ravnateljica mag. Nevenka Brdnik