Spoštovani učenci in starši,

s strani prevoznika smo bili obveščeni, da bo zaradi popolne zapore ceste na Gabrovniku – Zgornja Bezina prihajalo do zamud pri šolskih prevozih. Že včeraj so bili ob samem izvajanju prevoza primorani spremeniti itinerar prevoza za otroke na relaciji Gabrovnik  – Zg. Bezina.

Na spletni strani Občine Slovenske Konjice je zapisano, da naj bi popolna zapora trajala med 1. 12. 2022 in 22. 12. 2022, tako da bo zaradi tega, v tem času šolski prevoz potekal po spremenjenem itinerarju in s tem bo posledično prihajalo do zamud oziroma časovnega zamika.

Po posvetu in priporočilu s strani Občine Slovenske Konjice, se naj na relaciji Gabrovnik – Zg. Bezina otroke, ki so na seznamu za postajo št. 2 = Križ, njihov vstop in izstop preusmeri na postajo št. 3 = Dom krajanov Zg. Bezina, saj s tem ne bi prehajali čez cestno zaporo, kjer bodo potekala dela.

Za dodatne pojasnila se prosimo obrnite na prevoznika Anda.

Hvala za razumevanje.